Hampton O

WYKOŃCZENIE – PIANO BLACK

Ekskluzywny stół obiadowy w duchu nowoczesnego Art Déco. Stół został wykonany z drewna kompozytowego i pokryty profesjonalnym poliestrem w wykończeniu Piano Black. Eleganckie chromowane listwy podkreślają owalną linię blatu, a podstawa stołu w formie dwóch łuków wydobywa bardzo oryginalny charakter mebla. Jakość wykonania i dobór wysokiej klasy materiałów sprawia, że stół perfekcyjnie wpisze się we wnętrza projektowane dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy możliwość doboru wielkości blatu do potrzeb klienta.

Informacje

WYMIARY

Długość: 330 cm

Głębokość: 125 cm

Wysokość: 79 cm

MATERIAŁY

Drewno kompozytowe

Metal

WYKOŃCZENIE

Elementy drewniane: Poliester Piano Black

Elementy metalowe: Chrom

DOSTAWA I MONTAŻ

W celu szybkiej dostawy i montażu nasza firma dysponuje profesjonalnym zespołem serwisowym. Dla pełnej satysfakcji ze współpracy z nami dbamy o to, aby jej końcowy etap przebiegł bezproblemowo i przyjemnie. Nasz zespół zna nasze meble i jest przeszkolony do prawidłowego obchodzenia się z nimi. Możesz być pewny, że wszystko zostanie prawidłowo zamontowane.

GWARANCJA JAKOŚCI

Ciężko pracujemy, aby wszystkie nasze produkty, jak i obsługa klienta, były na najwyższym poziomie. W przypadku jakichkolwiek problemów z naszymi meblami prosimy o natychmiastowy kontakt. Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej rozwiązać niekomfortową sytuację i wymienimy/naprawimy mebel lub zwrócimy poniesione koszty w zależności od potrzeby.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Nasze meble są projektowane i produkowane indywidualnie oraz specjalnie dla Ciebie. Czas zamówienia może się różnić w zależności od mebla. Skontaktuj się z nami i zapytaj o czas jaki potrzebujemy na wykonanie mebla oraz dostarczenie go do Ciebie.

W przypadku zmiany lub anulowania zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów postępowania.