Drawer

WYKOŃCZENIE – PIANO BLACK

Konsolka w stylu Art Déco w najwyższej jakości wykończeniu Piano Black. Stylowa stopa o zakrzywionej linii nadaje charakterystycznego wyglądu i podkreśla prosty korpus konsoli. Mebel posiada 9 szuflad, niemniej jednak jest produkowany w kilku wariantach z możliwością zamiany środkowych szuflad na półki ukryte za drzwiami. Wykończenie Piano Black może zostać zastąpione dowolnym fornirem w wykończeniu High Gloss lub Mat. Chromowane listwy i uchwyty nadają nowoczesnego wyglądu. Zapewniamy możliwość wykonania dodatków w wykończeniu dopasowanym do wnętrza oraz wymagań klienta (mosiądz, złoto, stal). Jakość wykonania i dobór wysokiej klasy materiałów sprawia, że mebel perfekcyjnie odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Informacje

WYMIARY

Długość: 120 cm

Głębokość: 36 cm

Wysokość: 86 cm

MATERIAŁY

Drewno kompozytowe

Metal

Szkło

WYKOŃCZENIE

Elementy drewniane: Poliester Piano Black

Elementy metalowe: Chrom

Wnętrze: Tkanina Alcantara

DOSTAWA I MONTAŻ

W celu szybkiej dostawy i montażu nasza firma dysponuje profesjonalnym zespołem serwisowym. Dla pełnej satysfakcji ze współpracy z nami dbamy o to, aby jej końcowy etap przebiegł bezproblemowo i przyjemnie. Nasz zespół zna nasze meble i jest przeszkolony do prawidłowego obchodzenia się z nimi. Możesz być pewny, że wszystko zostanie prawidłowo zamontowane.

GWARANCJA JAKOŚCI

Ciężko pracujemy, aby wszystkie nasze produkty, jak i obsługa klienta, były na najwyższym poziomie. W przypadku jakichkolwiek problemów z naszymi meblami prosimy o natychmiastowy kontakt. Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej rozwiązać niekomfortową sytuację i wymienimy/naprawimy mebel lub zwrócimy poniesione koszty w zależności od potrzeby.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Nasze meble są projektowane i produkowane indywidualnie oraz specjalnie dla Ciebie. Czas zamówienia może się różnić w zależności od mebla. Skontaktuj się z nami i zapytaj o czas jaki potrzebujemy na wykonanie mebla oraz dostarczenie go do Ciebie.

W przypadku zmiany lub anulowania zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów postępowania.