Vila

WYKOŃCZENIE – PIANO BLACK

Ekskluzywna oryginalna komoda w duchu nowoczesnego Art Déco. Mebel wyróżnia nietuzinkowa forma korpusu osadzonego na szerokiej stopie. Całość została wykonana z drewna kompozytowego i pokryta profesjonalnym poliestrem w wykończeniu Piano Black. Wyraziste chromowane elementy uzupełniają mebel, a prostokątne polerowane uchwyty nadają mu wyjątkowego charakteru. Perfekcyjne wykonanie i wysoka jakość materiałów idealnie wpiszą mebel w wysokiej klasy wnętrza. Ponadto komoda jest bardzo pojemna i pomieści wiele domowych przedmiotów.

Informacje

WYMIARY

Długość: 300 cm

Głębokość: 59 cm

Wysokość: 91 cm

MATERIAŁY

Drewno kompozytowe

Metal

Szkło

WYKOŃCZENIE

Elementy drewniane: Poliester Piano Black

Elementy metalowe: Chrom

Wnętrze: Tkanina Alcantara

DOSTAWA I MONTAŻ

W celu szybkiej dostawy i montażu nasza firma dysponuje profesjonalnym zespołem serwisowym. Dla pełnej satysfakcji ze współpracy z nami dbamy o to, aby jej końcowy etap przebiegł bezproblemowo i przyjemnie. Nasz zespół zna nasze meble i jest przeszkolony do prawidłowego obchodzenia się z nimi. Możesz być pewny, że wszystko zostanie prawidłowo zamontowane.

GWARANCJA JAKOŚCI

Ciężko pracujemy, aby wszystkie nasze produkty, jak i obsługa klienta, były na najwyższym poziomie. W przypadku jakichkolwiek problemów z naszymi meblami prosimy o natychmiastowy kontakt. Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej rozwiązać niekomfortową sytuację i wymienimy/naprawimy mebel lub zwrócimy poniesione koszty w zależności od potrzeby.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Nasze meble są projektowane i produkowane indywidualnie oraz specjalnie dla Ciebie. Czas zamówienia może się różnić w zależności od mebla. Skontaktuj się z nami i zapytaj o czas jaki potrzebujemy na wykonanie mebla oraz dostarczenie go do Ciebie.

W przypadku zmiany lub anulowania zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów postępowania.