Hudson

WYKOŃCZENIE – PIANO BLACK

Nietuzinkowy stolik nocny Art Déco w nowoczesnym wydaniu. Korpus z szufladą i drzwiami został wykonany z drewna kompozytowego i pokryty profesjonalnym poliestrem w wykończeniu Piano Black. Chromowana stopa podtrzymuje czarny korpus i wydobywa jego zaokrąglony kształt na pierwszy plan, a minimalistyczne uchwyty stanowią delikatny akcent na froncie mebla. Perfekcyjne wykonanie i wysoka jakość materiałów pozwolą na wykończenie sypialni w najwyższym standardzie. Możliwość wykonania mebla w dowolnie wybranym fornirze. Stolik nocny jest częścią zestawu sypialni Hudson.

Informacje

WYMIARY

Długość: 47 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 63 cm

MATERIAŁY

Drewno kompozytowe

Metal

WYKOŃCZENIE

Elementy drewniane: Poliester Piano Black

Elementy metalowe: Chrom

Wnętrze: Tkanina Alcantara

DOSTAWA I MONTAŻ

W celu szybkiej dostawy i montażu nasza firma dysponuje profesjonalnym zespołem serwisowym. Dla pełnej satysfakcji ze współpracy z nami dbamy o to, aby jej końcowy etap przebiegł bezproblemowo i przyjemnie. Nasz zespół zna nasze meble i jest przeszkolony do prawidłowego obchodzenia się z nimi. Możesz być pewny, że wszystko zostanie prawidłowo zamontowane.

GWARANCJA JAKOŚCI

Ciężko pracujemy, aby wszystkie nasze produkty, jak i obsługa klienta, były na najwyższym poziomie. W przypadku jakichkolwiek problemów z naszymi meblami prosimy o natychmiastowy kontakt. Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej rozwiązać niekomfortową sytuację i wymienimy/naprawimy mebel lub zwrócimy poniesione koszty w zależności od potrzeby.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Nasze meble są projektowane i produkowane indywidualnie oraz specjalnie dla Ciebie. Czas zamówienia może się różnić w zależności od mebla. Skontaktuj się z nami i zapytaj o czas jaki potrzebujemy na wykonanie mebla oraz dostarczenie go do Ciebie.

W przypadku zmiany lub anulowania zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów postępowania.