Hamilton

WYKOŃCZENIE – HEBAN MAKASSAR

Współczesna komoda inspirowana nowoczesnym wydaniem Art Déco. Mebel został wykonany z drewna kompozytowego i pokryty wysokiej jakości fornirem Heban Makassar w wykończeniu High Gloss. Chromowane listwy podkreślają zaokrąglone narożniki mebla, a frontowa rama stanowi główny akcent komody nadając jej nietuzinkowego charakteru. Komoda jest bardzo pojemna i pomieści wiele domowych przedmiotów. Staranne wykonanie i wysoka jakość materiałów nadają ekskluzywności i sprawiają, że mebel odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Komoda jest częścią zestawu Hamilton.

Informacje

WYMIARY

Długość: 261 cm

Głębokość: 63 cm

Wysokość: 84 cm

MATERIAŁY

Drewno kompozytowe

Metal

WYKOŃCZENIE

Elementy drewniane: Heban Makassar

Elementy metalowe: Chrom

Wnętrze: Natural Oak

DOSTAWA I MONTAŻ

W celu szybkiej dostawy i montażu nasza firma dysponuje profesjonalnym zespołem serwisowym. Dla pełnej satysfakcji ze współpracy z nami dbamy o to, aby jej końcowy etap przebiegł bezproblemowo i przyjemnie. Nasz zespół zna nasze meble i jest przeszkolony do prawidłowego obchodzenia się z nimi. Możesz być pewny, że wszystko zostanie prawidłowo zamontowane.

GWARANCJA JAKOŚCI

Ciężko pracujemy, aby wszystkie nasze produkty, jak i obsługa klienta, były na najwyższym poziomie. W przypadku jakichkolwiek problemów z naszymi meblami prosimy o natychmiastowy kontakt. Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej rozwiązać niekomfortową sytuację i wymienimy/naprawimy mebel lub zwrócimy poniesione koszty w zależności od potrzeby.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Nasze meble są projektowane i produkowane indywidualnie oraz specjalnie dla Ciebie. Czas zamówienia może się różnić w zależności od mebla. Skontaktuj się z nami i zapytaj o czas jaki potrzebujemy na wykonanie mebla oraz dostarczenie go do Ciebie.

W przypadku zmiany lub anulowania zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów postępowania.